V rámci doprovodného programu se můžete těšit na prvotřídní slackline show.

Kluci z Gibbon Slackline se nám během dne předvedou na dvou exhibicích a uvnitř Gongu připraví dvě menší lajny kde si s nimi budete mít možnost potrénovat celý den. Na workshopu vám vysvětlí a ukážou že “slackline” není jen chození po provaze ale pořádná zábava a sport pro děti i dospělé, který mimo jiné rozvijí koordinaci pohybů a rovnováhu.

Slackline je super možností, jak trávit aktivně čas a nabízí možnost rozvíjet pohybové schopnosti, trénovat fyzickou i psychickou stránku každého z nás. Díky slackline posílíte nejen střed těla a další svalové partie, ale i vůli. Rychle zjistíte, že hledání rovnováhy je zábava a velká výzva. Slackline je skvělá aktivita, která dokáže tmelit kolektiv, přinést spoustu radosti z překonané výzvy nebo zajistit velkou podívanou pro přihlížejícího diváka. Přijďte se podívat a na vlastní kůži vyzkoušet!

Kdy a kde se na Slackline show můžete těšit: 13:00 a 16:15 před vstupem do Gongu. A celý den máte možnost si chůzi po slacklině vyzkoušet a potrénovat uvnitř Gongu.